גאדג'טים שחייב להכיר

 5 גאדג'טים שחייב להכיר

מכירים את הסיטואציה שאתם נתקלים בחפץ כלשהו בפעם הראשונה, ופתאום חושבים לעצמכם כמה החפץ הזה יכול להיות שימושי ואיך קרה שעד עכשיו לא נתקלתם בחפץ כזה? כולנו בסופו של דבר רוצים לחיות טוב ולהנות מאיכות חיים מקסימלית עם חפצים מתקדמים שיקלו עלינו את שגרת העבודה או הזמן הפנוי. בדיוק בגלל זה הומצאו גאדג'טים רבים ושימושיים מאוד ובמאמר זה נציג לכם כמה מהם.

אבל רגע – מה זה בכלל גאדג'ט?

גאדג'ט זה מונח שחוזר יחסית הרבה, אבל לא תמיד אנשים יודעים מה המשמעות שלו. אז ניישר קו – גאדג'ט זה חידוש טכנולוגי לשם פונקציה מסוימת שמטרתו לשפר את איכות החיים שלנו ולהקל עליהם. תוכלו למצוא מגוון גדול של גאדג'טים בכל מיני תחומים ובדרך כלל המחשבה הראשונה שתעלה לנו בראש אחרי שניתקל בגאדג'ט מוצלח במיוחד הוא "איך לא חשבנו על זה קודם?"

גאדג'טים שאתם חייבים להכיר

אספנו בשבילכם מספר גאדג'טים מצוינים שלדעתנו כולכם צריכים להכיר:

  1. מאוורר שולחני עם חיבור USB

הקיץ הישראלי הוא חם מאוד ולמרבה הצער לא בכל מקום יש מיזוג אוויר ראוי. להשתמש במאוורר זה תמיד טוב, אבל הבעיה היא שלא בכל מקום יש חיבור זמין לחשמל. ובכן, הגאדג'ט הזה פותר בדיוק את הבעיה הזו – תוכלו לחבר את המאוורר דרך כבל USB למחשב וככה להתאוורר תמיד.

  1. עט מנהלים עם הקלטת קול ווידאו סמויה

יש הרבה שיחות בעבודה שהיה יכול להיות מאוד שימושי להקליט, אבל לא תמיד נוח להשתמש בטלפון הסלולרי שלנו למטרה הזו ופשוט לשים אותו על השולחן כשהוא מקליט יכול להיות ריסקי. עט מנהלים שכזה פותר לכם את הבעיה הזו, עם מקליט קול ומצלמת וידאו באמצעותם תוכלו לתעד כל ישיבה שלכם בלי שיגלו.

  1. מנורת לד לשולחן משולבת עם מטען אלחוטי

אחד הדברים המבאסים זה להגיע לעבודה ולגלות פתאום ששכחנו את המטען לסלולרי בבית. הגאדג'ט הזה יכול לעזור לנו בדיוק בכך – מצד אחד הוא מנורה שנשארת במשרד שלנו, ומצד שני היא המנורה מתפקדת כמטען חדשני שנוכל תמיד להשתמש בו.

  1. מעביר מצגות + דיסק און קי + סמן לייזר

אלה הם שלושה חפצים קטנים ומאוד שימושיים, אבל למה בעצם שלא נרכז את כל הפונקציות המעולות האלו למכשיר אחד?

  1. משקל מזוודה מואר

כשטסים לחו"ל תמיד עדיף להיות בטוחים שהמזוודה שלנו לא שוקלת יותר ממה שמותר. להעמיד את המזוודה על משקל יציב זה לא נוח ולא תמיד אמין ובדיוק למטרה זו הומצא משקל זה. 

התחדשו בגאדג'טים מתקדמים בג'נטלמן מתנות לגבר

רשת ג'נטלמן  מתנות לגבר משווקת מגוון גאדג'טים מכל מיני תחומים שישפרו באופן משמעותי את איכות החיים שלכם.