אודות וחזון

רשת Gentleman (ג'נטלמן) הוקמה ב-1993 על ידי האחים אמיר וטל רז, לאחר שהשניים הפכו עולמות על מנת למצוא מתנת יום הולדת לאביהם והבינו את הצורך בחנות שמרכזת את כל מה שמעניין ומתאים לגבר הישראלי. כיום ג'נטלמן היא רשת המתנות הגדולה בישראל, עם כ-40 סניפים מהקריות ועד אילת ומציגה מגוון רחב של מתנות לכל אירוע, לגברים ולנשים. 

בכל אחד מסניפי הרשת מוצע מגוון מתנות איכותיות ומקוריות שנבחרו בקפידה ממותגים בינלאומיים ומקומיים מובילים, תוך דגש מיוחד לטרנדים ולמגמות עכשוויות. זאת במטרה לעזור לקהל לקוחותינו לרגש ולהפתיע את היקרים להם בכל חג, יום הולדת, אירוע, ולהיות אתכם בכל אבן דרך ונקודת ציון משמעותית.

לאורך שלושה עשורים של פעילות צברה הרשת נבחרת ג'נטלמנים וגם לא מעט ג'נטל-וומניות בגילאים שונים, ומתחומי עניין מגוונים, מכל רחבי הארץ ומכל חלקי האוכלוסייה. בכל עונה מתכנסים חברי הנבחרת שלנו לסקירת הקולקציות החדשות מרחבי העולם ובוחרים מתוכן את סדרת המוצרים הנכונה, המדויקת והעדכנית ביותר לצרכי הקהל הישראלי.

בצורה זאת, מוודאת הרשת שבכל רגע ובכל אחת מהחנויות, תוכלו למצוא מתנות שיתאימו בדיוק ליקרים לכם וכאלו שישמחו אתם בוודאות: גאדג'טים חדשניים לחובבי הטכנולוגיה, שעונים ותכשיטים של מותגי ובתי האופנה הבולטים בעולם, מוצרי אלכוהול ועישון מהודרים לערבי איכות עם החבר'ה, משחקים שולחניים, עטים יוקרתיים לחובבי הלוק המוקפד, משחקי זוגיות וערכות מסאז' לפינוק, ערכות מנהלות ומנהלים למשרד ועוד.