עטים יוקרתיים - העט שלך אומר עליך הרבה

עטים יוקרתיים - כל אחד והעט שלו


עט הוא לא רק אביזר שבאמצעותו כותבים – עט הוא הרבה יותר מזה. אם בעבודה שלכם יוצא לכם לכתוב ביד, תחשבו כמה יוצא לכם להשתמש בעט. עט צריך להיות נוח לכתיבה, עמיד ובנינו – גם יפה. רבים לא מייחסים חשיבות לבחירת העט ורוכשים עטים בזול, וככה הם גם לפעמים צריכים לקנות עט חדש כל שבוע כי הוא מתקלקל או הולך לאיבוד. לדעתנו אם כבר אנחנו קונים עט, נשקיע קצת ונתפנק בעט יוקרתי איכותי.


סוגי עטים נפוצים


כאשר אנחנו מעוניינים לבחור עט אנחנו עלולים להתבלבל מהמבחר: כיום ישנם עטים מסוגים רבים והבחירה לא תמיד פשוטה ועלולה לבלבל. כדי להקל עליכם הבאנו את סוגי העטים הנפוצים:

 עט כדורי

עט כדורי הוא סוג העט הנפוץ ביותר ונחשב לעט זול יחסית. עט כדורי כולל מנגנון המבוסס על כדור קטן שנמצא בקצהו של העט, ותוך כדי כתיבה מתגלגל ומוציא דיו. ישנם יצרנים רבים ברחבי העולם המייצרים עטים כדוריים במגוון צבעים וצורות. עטים כדוריים מתאימים לשימושים רבים, אך חשוב לשים לב להיזהר ממותגים נחותים שהעטים שמשווקים כוללים מגרעות כגון מריחת דיו על הנייר ושמתייבשים מהר.

עט נובע

עט נובע זה העט שאתם קונים לעצמכם כשאתם רוצים להתפנק ולהתחדש באססורי יוקרתי באמת. זהו עט קלאסי ונחשב לאחד העטים הראשונים שהומצאו אך עדיין נמצא בשימוש רחב. עט נובע הוא בעל דיו כהה שמתייבש במהירות – מה שמונע מריחת דיו על הדף, והקווים שהוא מייצר הם דקים וברורים. ניתן להתאים את עובי הכתיבה על ידי מנגנון בראש העט ואת צבע הדיו כאשר ממלאים אותו מחדש. אם אתם מחפשים מתנה יוקרתית לגבר וחשבתם על עט – זה סוג העט שאתם מחפשים. 

עט פנטל

אם אתם מחפשים עט פשוט יחסית, לא מפואר ולא ממשפחת עטים יוקרתיים אך כן אמין, עט פנדל זו הבחירה בשבילכם. זהו עט המתאים ללימודים, עבודה או שימוש ביתי ובאופן כללי אם אתם מעוניינים לבצע הזמנת עטים גדולה פנטל זו הבחירה בשבילכם. היתרונות של עט פנטל הוא דיו שלא נמרח על הדף, איזון נוח ואחיזה שמאפשרת שימוש נוח בעט לאורך זמן.
 

כיצד נבחר עט מתאים?

השאלה היא מה אתם מחפשים. אם אתם אוהבים עטים יוקרתיים ומחפשים עט שיבדיל אתכם מאחרים – לכו על עט נובע. לחילופין, אם אתם עושים הזמנת עטים גדולה למשרד היינו הולכים על עט פנטל. 
ברשת ג'נטלמן מתנות לגבר תוכלו למצוא עטים יוקרתיים לרכוש לעצמכם או כמתנה לחבר.